Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

GetaV

Pai s-a certat cu Ozi pe el si cand 2 se cearta ramane manechinul singur.Oricum vezi toate detaliile !

martipan

Am inteles,deci 'papusa masculina' a ramas de izbeliste  :D :D :D !

GetaV

Cred ca se intorc pe furis cand nu le vedem noi!!

nico.agat

   Acum am prins calculatorul , as vrea sa spun ca cele 3 ore au trecut foarte repede ,nici nu stiam pe cine sa ascult ::),
  Imi pare bine ca v-am cunoscut si va multumesc pentru plante :-*.
             Pentru maine va urez o zi plina de flori ,asa cum am avut eu astazi.

stefana

Si mie mi-a facut placerea intalnirea, Nico :)
Doina, multumesc mult pentru tot  :-*

Solariana

M-am bucurat si eu de... bucuria voastra. Cu siguranta, daca s-ar face un concurs Miss (si Mister) Totalmush, mi-ar fi greu sa aleg pe cineva. Se vede ca aveti sufletele frumoase.  :-* :-* :-*

GetaV

Dar daca ne mai si auzi iti dai seama ca nu vei mai putea lipsi de la nici-o intalnire?

costieanuconstantin

mai fetelor, in viata mea, am participat la intalniri de tot felu' , sa-i vezi pe filatelisti,pe numismati ,pe  modelisti ,  fiecare isi bibilea piesele lui, ma uitam si la voi,cu atata drag de plante , cu niste rezerve mari dupa voi si cu mult chef de vorba ,ma bucur ca fac parte din musuroi !!! :) :-*

Nicol Caloian

Iubitilor, abia acum pot si eu sa a spun ce mult m-am bucurat de intalnirea cu voi. In sfarsit mi-a scazut febra care m-a stors de puteri. Dar nu ma las, trebiue sa fiu in forma! Nico si Dona, suteti grozave, ma bucur ca v-am cunoscut, iar Gomez este o "baza de date" cum rar intalnesti si in plus dispus sa impartaseasca toate secretele pe are le-a descoperit din proprie eperienta sau aflate te miri pe unde.

gabriela jalba

nu pot decit,sa zic,ce rau imi pare ca nu am fost si eu!!!!!!(cireasa de pe tort  ;) ! ). Sa fi putut,ce surpriza va faceam.....
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

Codruta

Quote from: doina on March 07, 2009, 06:07:00 PM
Codruta , nestiind daca te vei teleporta am adus doar hibi roz promis  :D , i l-am dat Monicai . Violeta am zis ca o pun sa faca pui la mine poate se va teleporta ea  ;)

Multumesc mult Doina :-* Nu m-am gandit ca vei duce hibi la intalnire. Ce as putea sa iti trimit in schimb?

doina

Quote from: Codruta on March 08, 2009, 05:20:10 PM
Quote from: doina on March 07, 2009, 06:07:00 PM
Codruta , nestiind daca te vei teleporta am adus doar hibi roz promis  :D , i l-am dat Monicai . Violeta am zis ca o pun sa faca pui la mine poate se va teleporta ea  ;)

Multumesc mult Doina :-* Nu m-am gandit ca vei duce hibi la intalnire. Ce as putea sa iti trimit in schimb?
Ai facut deja destule pentru mine  :-* , comanda sau comenzile , ca nici nu mai stiu....... :-[

opiadc


          Tocmai am pus cate o picatura de Atonik la butasii de hibi, am vazut ca inradacineaza foarte repede! :D

doina

Quote from: opiadc on March 08, 2009, 08:33:53 PM

          Tocmai am pus cate o picatura de Atonik la butasii de hibi, am vazut ca inradacineaza foarte repede! :D
Eu pun butasii la inradacinat in solutie de atonik 0,25 ml/1000 . Nu stiu daca inradacineaza mai repede si mai bine  , pentru ca il  folosesc  de cand am inceput sa pun mai des plante la inradacinat  ;D

ioana_ralu

Ma bucur pentru voi.Data viitore cand va mai intalniti sper sa fiu si eu prezenta ;)

mamaruta

Intalniri!
Prima: eu cu anamaria si myky...care nu se lasa pozata, iar eu fac pozele...deci, in foto apar doar anamaria (ozi, adica) si Toto:
http://i11.photobucket.com/albums/a177/mateuca/Primavara%202009/DSC04977.jpg?t=1237230810
http://i11.photobucket.com/albums/a177/mateuca/Primavara%202009/DSC04976.jpg?t=1237230964
A doua: cu penelopa. O singura poza am valabila - pene la pc, pe musuroi:
http://i11.photobucket.com/albums/a177/mateuca/Primavara%202009/DSC04981.jpg?t=1237231038

ozimandias

Pene, dar ce-s baricadele alea soro la tine in casa?
Cred ca se poarta baricada. Si Myky are, acu' vad ca si tu... musai trebe sa-mi fac si io. (am sa baricadez certificatul de casatorie ca am inteles ca-n caz de divort trebe sa-l prezinti  ;D. Am sa fac zid in jurul lui sa nu aiba acces Stefan  :D)

Erwin

Quote from: doina on March 08, 2009, 08:46:31 PM

Eu pun butasii la inradacinat in solutie de atonik 0,25 ml/1000 . Nu stiu daca inradacineaza mai repede si mai bine  , pentru ca il  folosesc  de cand am inceput sa pun mai des plante la inradacinat  ;D

Poti sa faci si mai concentrata. Nu se intampla nimic rau. :)
Regula no. 1: Oamenii nu-s ceea ce par!
www.erwin.sunphoto.ro

penelopa

Măi Ozi, baricadele astea ne păzesc plantele de atacurile patrupedelor infractoare iar pe mine mă scutesc de .... sală.  :D
Să vezi cum sar pârleazul de sute de ori pe zi  ;D ........... ce gimnastică organizată ?!!!  :)

gabriela jalba

Raspund  cu mare graba invitatiei lui Vio,nu cumva sa se razgindeasca:
   simbata 11 aprilie,la orele dup'amezii ajung in Vaslui si ma cazez la.......( spune Vio,ce hotel, sau ce pensiune,...unde zici ca e bine sa dormim ? ) . Sper ca acolo sa ma intilnesc cu voi.Petrecem seara impreuna,iar dimineata ( duminica ), pe la vreo 10 sa mergem la ferma la Vio. Daca mai aem glas dupa spectacolul lalelos, mai vorbim. Daca mutim...asta e!!!
     Cu cine ma intilnesc??  Pina pe 1 aprilie trebuie sa-i spunem lui Vio care mergem la el.
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

Codruta

Chiar ma gandeam ca ar trebui sa mergeti sa vedeti gradina cu ochii vostrii :)

ozimandias

Quote from: gabriela jalba on March 20, 2009, 08:14:25 PM

     Cu cine ma intilnesc?? 


Cu mine sigur!
Mi-am cumparat deja helanca pe gat conform cerintelor. Parul strans si capul acoperit (parca si astea erau) mai raman de rezolvat. Daca nu gasesc palarie, ma tund chilug.

Vio!!!!!!!!!!!!! Toata iarna asta am asteptat.
Georgette, te rog sa te pregatesti. Nu ma primeste Vio fara tine!
:D :D :D


Nicol Caloian

Vin si euuuuuu! Detalii cu privire la cazare?

sicamin

Banateni primesti in gradina Vio ? ;)

penelopa

Având în vedere că atunci sunt (cred  ???)  Floriile,  ca să scap de autoinvitaţi, poate vin şi eu ............. mai ales că am unde dormi  :)
Dar, oare înfloresc  lalele până atunci  ???