Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

ozimandias

Mada, sincer, eu nu am luat nic o orhidee ca nu am avut loc de Stefana si de Opi  ;D.
Insa am ochit cateva... Azi ma duc la negociere, sa vad daca pot sa le iau... ::)

Nicol Caloian

Mada, chiar poti sa crezi ca Ozi nu si-a cumparat nimic. Asta ca sa nu vedem noi, ca se duce singura si apoi ne lasa ca la dentist!  :D  :D  :D  :D

penelopa

Ba, da,  şi-a cumpărat şi Ozi  ceva ........ un ghivecel pentr o orhidee  ;D

mamaruta

Am citit ca si-a scos Ozi parleala....care stiti nr. lui Stefan, sa il rog sa o mai inchida in casa?
Chiar...mai stati si voi pe acasa, mai tricotati ceva....evitati marile aglomerari floricole, ca ma bagati in boala! Bani nu am sa imi cumpar, timp nu am sa citesc tot ce scrieti...

einsteinitza

Eu stau aici si ma gandesc cu groaza ca am avut noroc,am fost in Hornbach cu doua zile inainte de nebunia orhideelor. ;D ;D
Sper sa ma duc rar,dar daca au facut sectie speciala e clar, iar o patesc si plec cu ceva. ::)
Oricum, bravo pentru achizitii sa ne tineti la curent.javascript:void(0);
Roll Eyes
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

simonaelena

Asa mi se intampla si mie: la Ambient au avut phale inca inflorite la reducere, 10 lei. Am cumparat una, insa mai erau vreo 3 culori din care eu nu aveam. Asa ca m-am deplasat in ziua urmatoare la magazin si am mai cumparat 3, pe care le-am lasat la birou, ca acasa am interdictie, din lipsa de spatiu.

ioana_ralu

unde e ambient?Ca la mine phale la reducere inseamna 30ron  :'(

GetaV

Maine se deschide INDRAGA ,cine vine , cand vine ,unde este intalnirea  la ce ora , unde ,cand si cum?

GetaV

Se pare ca vineri este greva la SNCFR de la 7-13 ,pt. cei care vor veni cu trenul.

Nicol Caloian

Daca bine-mi aduc aminte, Vio a spus ca vine vineri, cu o excursie organizata. E si Opia in Bucuresti. Sa vedem cand e mai comod pentru mai multi sa ne intalnim.

simonaelena

Quote from: ioana_ralu on November 04, 2008, 10:05:18 PM
unde e ambient?Ca la mine phale la reducere inseamna 30ron  :'(

Ambient Sibiu, dar cauta pe net, ca  au magazine si in tara.

GetaV

Si eu prefer vineri  pe la ora 15 pot ajunge astept si alte propuneri.

myky

nici pe mine sa nu contati.

einsteinitza

Ma enervati, e primul targ la care nu ajung, pana imi iau inapoi carnetul mai am, din cauza asta n-am timp.La naiba >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

Fleurf

 N-ar fi mai bine sa ne intalnim sambata? As veni si eu. E cam la spartul targului dar va ramane macar bucuria intalnirii  ;)

Fleurf

 Daca zici ca nu e interesant de vazut, ramane pe alta data, mai ales ca se anunta si racirea vremii.

Nicol Caloian

Monica, postarea ta m-a facut sa nu-mi mai para rau ca am interdictie la iesit din casa.  M-ar fi interesat seminte de flori, dar daca sunt tot din cele din magazine....

doina

Unora le era dor de Myrela , uitati-ne   

liana

mai, mai , da unde v-ati intalnit?
Chiar mi-era dor de Mirela.....Doina. ma bucur sa te cunosc :)

Nicol Caloian

Doina, ma bucur de cunostinta! Cat despre Mirela, mi-e tare dor de ea, abia astept sa-si faca aparitia din nou in musuroi.

myky

asa, sa stim si noi cu cine stam de vorba!

doina

Abia azi am intrat in posesia pozelor , am incercat sa le micsorez ca sa le pun sirect din PC dar n-am reusit asa ca le-am pus in album ; sper sa nu ramana singurele  :D Liana , i-am  facut o vizita Myrelei cu ocazia unui drum la Cluj la fiica mea.
Eu ma bucur de fiecare data cand intru pe mushuroi si va intalnesc  :-*

Codruta

Si mie imi este dor de Mirela. Chiar ma intrebam unde a disparut.
Ma bucur Doina sa te cunosc...si poate ajungi prin Cluj pe la mijlocul lui decembrie si avem ocazia sa ne intalnim.

Codruta

Din 11 pana in 19 decembrie voi fi acasa, in Cluj. M-as bucura tare mult daca ne-am intalni. Si daca vom reusi sa fim mai multi bucuria va fi si mai mare.

doina

Multumesc pentru invitatie Codruta   :-* . Eu stau in sudul tarii, pe malul Dunarii , am facut 13 ore de acasa pana la Cluj  :P Si eu as vrea sa va cunosc dar sper sa mai apara si alte ocazii.   :D