Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

Fleurf

 Maine merg la piata si-ti iau Ozi. Nu mai vrea nimeni ca e superoferta ;D

opiadc

           eu as vrea, dar nu vin la Slanic, din pacate! :'( :'( :'( :'(
        daca poti sa-mi iei si sa-mi trimiti colet, ti-as fi foarte recunoscatoare; dar doar daca nu e mare deranjul;
       vreau si eu alb batut; ia-mi doi, pt siguranta .
        eu am alb cu mov , tigareta roz, alb cu rosu cu floarea dubla, rosu cu rosu cu floarea dubla, roz cu mov cu floarea lunga simplu si inca 3 neidentificati; daca sunt si alte culori in afara de astea, mai ia-mi vreo 2; sa fie cu transportul pana in 15 ron.

      va doresc distractie placuta -stiu ca asa va fi -si sa ne povestiti si noua de pe acolo; si multe poze, ca o imagine spune cat o mie de cuvinte! :D;
     imi pare tare rau ca nu am putut veni, dar la toamna sigur nu lipsesc!
      sa beti cate un pahar si pt mine! ;)

Codruta

Distractie placuta fetelor si nu uitati de noi, cei ramasi acasa ;)

ozimandias

Eu am ajuns acasa... Curios lucru, ca am plecat printre ultimii (adica eu si Turturica)....
Va spun in primul rand ca intalnirea a fost minunata. Fetele cu care m-am intanit sunt niste minunate de fete, ca sa nu mai spun de sotii lor, care sunt niste domni mai mult decat incantatori (si intelegatori  :D).
Revenim cu siguranta cu amanunte si cu poze.... Eu zic sa va faceti rezervari pentru toamna.... ca nu se stie....

Nicol Caloian

Subscriu la sublinierea cu rosu facuta de Ana-Maria. Si acum primele poze:

[attachment deleted by admin]

Nicol Caloian

Continuare

[attachment deleted by admin]

einsteinitza

N-am ajuns inca acasa,dar a fost grozav.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

stefana

Eu nu mai repet ce au zis fetele dar subscriu din toata inima ca a fost grozav.

Iar Vio, desi a stat putin, ne-a impresionat pe toti  :-*. Si am fi avut atatea sa-l intrebam... Dar timpul a zburat prea repede  ::)
Si pentru ca ma pricep mai mult sa fac fotografii decat sa povestesc, iar imaginile spun mai multe dect cuvintele:


[attachment deleted by admin]

Nicol Caloian

Corina, cred ca nimeni n-o sa ma contrazica daca spun ca a fost nemaipomenit. De muuuuuuuult n-am mai avut un sfarsit de saptamana asa de nemaipomenit de placut, iar despre cei cu care m-am intalnit ce sa spun, parca ne cunosteam de-o vesnicie desi era prima oara cand ne vedeam incat intrebam:"tu cine esti?". Dar n-a contat. Absolut toata lumea a fost de nota 10 cu plus. Barbatii chiar s-au gandit la un moment dat ca ar fi bine sa faca si ei un forum, al "neforumistilor"  :D  :D  :D  :D .
Mai puneti la socoteala un peisaj frumos, locuri interesante de vizitat, gradini cu flori, atmosfera relaxanta, ce sa va mai spun, a fost suuuuuuuperrrrrr!
Multumesc Corina, multumesc dragelor Gabi, Mada, Pene, Stefana, Turturica, Ana Maria, Fleur!
Doamnelor, va rog sa transmiteti deasemenea sotilor vostri salutari din partea sotului meu.

stefana

Sunteti de acord sa avem un album al mushuroiului? Putem infiinta unul pe Photobucket sau pe orice alt site doriti  ;D. Asa o sa "intre in atmosfera" deosebita a forumului si noii veniti  ;D.


Nicol Caloian

Vio, te iubim!  :-*  :-*  :-*  :-*

stefana

Pana o sa infiintam albumul forumului am pus pe photobucket-ul meu cateva imagini :
http://s69.photobucket.com/albums/i53/stefanaboji/Slanic%20mai%202008/

Vio, m-ai topit iarasi 
Ce minunat dar ne-ai facut cu irisii tai !

sicamin

Vio multumesc si eu pentru prezentarea facuta si pentru minunatii irisi.

Am vazut pozele si ma-m bucurat vazindu-va fetele radiind de bucurie.

diana

Ce minunati sunteti!!! :-* :-* Mult o sa va mire daca va spun ca va multumesc si va iubesc!! Cand am inceput proiectul "Totalmush- Plante" nu imi imaginam ca va fi o imtamplare atat de minunata!! Chiar daca de ceva timp nu mai pot fi prezenta pe forum, va citesc si va admir! Imi dati motive de bucurie, mii!
..Si cand spuneati ca va fi intalnirea urmatoare?! :P :D :-* ::)

ozimandias

Si eu vroiam sa spun ca e uimitor cum, oameni atat de diferiti au putut sa se simta atat de bine, la prima intalnire... Ma gandeam ca avem suflete de copii, ca numai ei stiu sa se imprieteneasca instant si sa se distreze excelent. Singurul regret... timpul a zburat. (eu as mai avea unul: Vio a plecat inainte sa ajung eu. Dar oricum, Vio, multumesc si eu pentru miere. Nu m-am putut apropia de ea, pentru ca fiica mea a decis ca-i cea mai buna miere si ca-i a ei...)
Va pup, doamnelor, pe toate. V-ati lipit de sufletul meu ca marca de scrisoare  :D. Si, cu acordul dumneavoastra, desigur, ii salut si pe minunatii dumneavoastra soti.
Si ca sa va para rau ca ati plecat inainte de a merge la o ciorba, uitati cu ce ne-am delectat eu si cu Turturica:


[attachment deleted by admin]

stefana

Diana, sa stii ca forumul "tau" este intr-adevar o intamplare minunata, cum spui  :-*.
Pentru ca oamenii vin, incep sa participe la viata lui si... ii raman fideli (char daca nu toti au gradini  ;D ). Atmosfera de aici este deosebita si voi ati reusit sa o mentineti astfel, indepartand cu tact umbrele care se ivesc  ;).
Si eu am experienta  8)

cara

sa va fie de bine intalnirea si sa stiti ca plang de invidie! :-[ :'(

doamne ce mi-as fi dorit sa fiu vu voooooi!




diana, urmatoarea intalnire e  cand vii tu la brasov!
;D

Fleurf

  Multumesc pt toate darurile tale Vio  :-* si regret ca nu ne-am intalnit. Poate data viitoare!
  Mi-a facut mare placere ca v-am cunoscut si as vrea sa ne mai intalnim fiindca eu am savurat doar cateva clipe aceasta intalnire.
  Daca vreodata drumurile voastre vor trece pe langa Campina sa nu ma ocoliti fiindca intotdeuna va primesc cu mare drag!

penelopa

Salutare, naţiuneeee!
Incă nu mi-am revenit.
Venind, azi, la serviciu, aveam sensaţia  ca nu mai ajung (de nerabdare) sa vă  întâlnesc    :)
Am trăit, alături de voi, la Slănic,  un vis frumos care, aş fi vrut să nu se termine niciodată!
Parcă vă ştiam de-o viaţă! Aveam impresia că e o reuniune de familie: niciun complex, nicio reţinere, nicio abţinere   ;D
Şi soţul  a fost  copleşit!  Mi-a zis ca s-a simţit atât de bine între mushuroişti  şi a râs atât de mult in gaşca "neforumiştilor" încât , abia aşteptă următoarea întâlnire.  ;)

penelopa

Mushuroitele in ţinută de lucru

[attachment deleted by admin]

penelopa

Tot ele cu........ Vio

[attachment deleted by admin]

penelopa

Gasca ....... sub forma de scara

[attachment deleted by admin]

penelopa

 :D
Am incurcat pozele!!!
Mai sus, Gabi si Pene ...... la paralele si, mai jos .... scarita

[attachment deleted by admin]

penelopa

Nicol si Pene .......... in extaz

[attachment deleted by admin]