Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

georgette

Mada,sincer imi pare rau ca  s-a  perceput in acest mod  intalnirea! Eu una n-am stiut sigur daca voi reusi sa merg pana in dimineata zilei de duminica..imi doream un rizom de versicolor si GetaV mi-a dat sperante ca l voi avea! Ne am bucurat insa sa schimbam o vorba fiecare cu fiecare incat am  uitat de versicolor si de puiutul de leandru adus  de Doina pt mine !(Geta ,rogu-te daca il repezi  prin casa pastreaza-l pana la urmatoare intrevedere! :-* )de hotarat ,m am hotarat ca raspuns la niste dileme pe care le aveam in famile...atunci am zis ori eu-ori eu! ;) :D Nimeni nu a fost exclus ci au venit  toti care au vrut si mai ales  care au putut!Eu voi avea o perioada tare incarcata de aci incolo:ziua de nastere a baiatului cel mic ,ziua de nastere a sorei mele,Pastele pe 4 aprilie ,pe 5 aprilie intalnirea de 25 de ani de la terminarea facultatii, pe 17 sotul pleaca in  Franta,si sper ca la sfarsitul  lunii urmat(24 sau25 apr) sa reusesc sa ajungem si la Vio..cam multe ce trebuiesc pregatite de doua maini ! daca nu veneam acum,nu stiu cand mai ajungeam..la doctor  pentru mine nu mai tin minte de cand n am fost si am preferat s-o aman pe mama si sora pentru alta data!
Nu fii trista,eu una sper ca mi voi lua revansa si vom recupera!  ;):-* :-* :-*

GetaV

Despre intalnire s-a scris la pag.221,222 si nu pe pm ,iar eu am spus si peste 2 saptamani cine nu poate acum sau cand vreti voi .Stiti ca la mine veniti cand vreti ,fara pretentii sau suparare,eu de cele mai multe ori nu stiu cine vine si cine nu, important este ca am poarta deschisa oricand.

vernil

[quote author=Vernil link=topic=77.msg114806#msg114806 date=1266751314]
Se apropie ziua femeii, nu ne destrabalam si noi putin ? Adica nu va ganditi ca angajam un stripper  ;D, dam navala in magazinele cu flori, cu parfumuri, cu bijuterii ... asa, ca fetele ... Ce ziceti ?  :D Sa combatem criza ...
[/quote]

[quote author=GetaV link=topic=77.msg117289#msg117289 date=1267815000]
Scriu din nou aici unde trebuie ;duminica infiripam o intalnire ,Doina ,Georgette, ce ziceti?
[/quote]

[quote author=Fleur link=topic=77.msg117531#msg117531 date=1267866290]
Eu am scapat postarea aia Vernil  >:(
[/quote]

Quote from: Mada on March 08, 2010, 04:19:25 PM
Multumesc, stefana, ca mi-ai explicat. Ca sa fie liniste, ma prefac ca am inteles si imi cer scuze daca v-am suparat cu ceva.



Toate postarile sunt de pe topicul de intalniri. 




stefana

Fetelor ( ca baieti n-au fost :D ) a fost o intalnire frumoasa, sa nu o umbrim cu discutii inutile. A venit cine a vrut sa vina, a avut timp si a dorit sa participe. Myky chiar a precizat : "cu alta ocazie" . Poate o sa fie o intalnire si in zona de sud a Bucurestiului  ::), mie imi e dor de gradina ei (nu ma prefac).

stefana

Ieri m-am intalnit cu NinaS (o sa-i spun asa ca sa fie deosebita de Nina de aici) si va multumeste :-* la toate participantele intalnirii pentru caldura cu care a fost intampinata. A ramas placut impresionata de atmosfera.

georgette

Quote from: stefana on March 10, 2010, 08:18:01 AM
Ieri m-am intalnit cu NinaS (o sa-i spun asa ca sa fie deosebita de Nina de aici) si va multumeste :-* la toate participantele intalnirii pentru caldura cu care a fost intampinata. A ramas placut impresionata de atmosfera.
Si noi pe ea..adeca eu, sigur! E o draguta  ! ;) :-*

penelopa

Puteai să te opreşti la "şi noi pe ea;)

gentiana

 Si eu  pot spune ca am placut-o si ca m-am bucurat ca a fost cu noi

doina

Quote from: georgette on March 10, 2010, 12:47:11 PM
Si noi pe ea..adeca eu, sigur! E o draguta  ! ;) :-*
Subscriu   ;D ;)

stefana

Eu o sa vin sigur, Vio. Nu pot lipsi daca ma invita finul :). Iar Cornel vrea neaparat sa ajungem de vineri si tot la etajul 2 sa stam :D.

penelopa

Ştefana, iar n-ai nimerit-o. :D
Vezi că întâlnirea asta se pregăteşte la ............. Bal ....  ;)

GetaV

Duminica ,se pregateste o mica intalnire "la mosie" Pene vine sa-si ia clematita, Vernil n-o poate lasa singura ca o ia pe Valea Cascadelor ,Gomez are niste plante 'la schimb",poate indrazneste si Mihai, :o...

gentiana

se risca si Nicol?
nu stiu daca pot dar m-as risca sa o cadorisesc cu nucul

GetaV


doina

Voi veni si eu .
Stiti daca la Bricostore de la Sudului gasesc agatatori pentru ghivece si bile de argila , daca nu poate vreti vre-una sa-mi cumparati si mie 10 agatatori si o punga de bile .  :-*

stefana

Doina, agatatorile sunt de diverse lungimi, iar carligul este cam mare la unele. Daca ai timp, dam o fuga la Metro Militari, eu acolo am vazut ultima oara, dar bile n-aveau.

doina

Multumesc Stefana  :-*
Eu am vazut agatatori , anul trecut , la Hornbach ; toate de aceeasi lungime si banuiam ca sunt stas . Am vazut ca sunt carligele mari dar asta e , la mine in oras am vazut tot anul trecut dar dublu ca pret fata de cat erau in Hornbach  >:( , si bineanteles ca n-am vrut sa cumpar

gentiana

Doina eu am luat si ghivece si agatatori suspendate de la AUCHAN(e si in militari)
Imi fac curaj sa merg la metro sa-mi iau mancare pt blanosi,daca reusesc ma uit'
Poate te prind ON LINE sa vb clar

doina

MS Gentiana  :-*
Azi nu prea am stat in fata calk  :P

stefana

Deci cam pe la ce ora aveti de gand sa veniti maine? Cine ajunge prima? Eu nu cred ca vin inainte de 12 :D

vernil

Si eu la fel, dupa 12. Stefana, imi aduci si mie hoya carnosa ? :-*

doina

Imi pare rau dar nu mai pot sa ajung maine  :'( .

GetaV

Doina ,imi pare rau ca nu ne vedem
Daci va astept pe la 12 ,da?

sicamin

Fetelor (baietilor) ,sa aveti timp frumos la intalnire!
Si eu am avut parte de intalnite placuta ieri  ;) Au fost la mine OPIA ,fdana si vivi .Asa de repede a trecut timpul palavragind ,ca am si uitat sa facem poze,dar cateva ,la plecarea opiei ,asa ca asteptati sa revina acasa .Este intradevar o fata deosebita si cu suflet mare!

vernil

Multumim, Sica. Sigur ne vom simti minunat impreuna, abia astept sa vad evolutia florilor in gradina Getutei! In Bucuresti se anunta o zi de primavara autentica, asa ca ne vom distra!