Intalniri forumisti

Started by Aricica, March 02, 2007, 10:29:46 AM

Previous topic - Next topic

Marmoset

Nicol, m-am gandit sa fac un test, macar o saptamana: zilnic, cati bani dau pe tigari, tot atatia pun intr-un borcan, sa vad, de curiozitate, cat se aduna (desi cam am idee) si dupa aia calculez cam cat s-ar strange intr-o luna si cate plante mi-as putea lua din banii aia.  :-\ ::)
Tu mai poti face un test: socoteste si cam cati litri de benzina ai cumpara din banii pentru tigari  :D :D, ca poate iti ies si "excursiile" pe la Obi, Hornbach etc.  :D :D

vernil

Atunci eu o sa calculez cati bani as economisi daca nu m-as parfuma  :D

Marmoset

Eeeeee, lasa parfumurile, Vernil, ca nu intra in categoria viciilor!  ;) :D

vernil

Quote from: Marmoset on February 21, 2010, 08:04:46 PM
Eeeeee, lasa parfumurile, Vernil, ca nu intra in categoria viciilor!  ;) :D

Crezi ? Am suferit ca nu am avut suficienti bani sa-mi iau parfumurile ce le doream ...

Nicol Caloian

Quote from: Marmoset on February 21, 2010, 07:59:00 PM
Nicol, m-am gandit sa fac un test, macar o saptamana: zilnic, cati bani dau pe tigari, tot atatia pun intr-un borcan, sa vad, de curiozitate, cat se aduna (desi cam am idee) si dupa aia calculez cam cat s-ar strange intr-o luna si cate plante mi-as putea lua din banii aia.  :-\ ::)
Tu mai poti face un test: socoteste si cam cati litri de benzina ai cumpara din banii pentru tigari  :D :D, ca poate iti ies si "excursiile" pe la Obi, Hornbach etc.  :D :D
;D ;D ;D ;D ;D
Eu stiu cat!

Marmoset


ozimandias


Marmoset


Nicol Caloian

Nu pot sa marturisesc chiar tot, tot!  ;)  :P  :P

sophia

d-na gabi ,ati avut noroc sa va intalniti cu vio la ferma,spre deosebire de mine care am sa-l intalnesc la sindicate,la targul apicol,duminica ;)

GetaV

Scriu din nou aici unde trebuie ;duminica infiripam o intalnire ,Doina ,Georgette, ce ziceti?

georgette

Quote from: GetaV on March 05, 2010, 08:50:00 PM
Scriu din nou aici unde trebuie ;duminica infiripam o intalnire ,Doina ,Georgette, ce ziceti?
Inca nu pot sa dau un rezultat..mai negociez in seara asta! :D sper sa ies invingatoare!

stefana


myosotis

Duminica, la ce ora ? La pranz ?

vernil


Fleurf

Hai, mai fetelor v-ati hotarat asa subit. N-ati mai avut rabdare pana duminica viitoare sa vona si primavara  ???  :D

penelopa

Asa ma gandeam si eu. Acum e frig si zapada. >:(
Mariana, sa nu-mi omori plantele din cauza frigului.  :D
Haideti s-o lasam pentru o duminica insorita de primavara.  Pliiiiiz!!! ::)

doina

Si mie mi-ar conveni sa fie mai cald pentru ca am de adus niste plante si s-ar putea sa nu le convina transportul  :P

vernil

Quote from: Vernil on February 21, 2010, 01:21:54 PM
Se apropie ziua femeii, nu ne destrabalam si noi putin ? Adica nu va ganditi ca angajam un stripper  ;D, dam navala in magazinele cu flori, cu parfumuri, cu bijuterii ... asa, ca fetele ... Ce ziceti ?  :D Sa combatem criza ...

DRagelor, ia cititi de cand am planuit ... Am ales ziua asta ca o zi a destrabalarii totale, adica fara bucatarie, rufe, aspiratoare si alte bla-blauri.
Dar nu-i problema ca mai facem o intalnire si peste 2 saptamani, cand se incalzeste vremea.

Fleur, mi-e dor de tine si familia ta minunata! Si am asa un feeling, ca nu-s singura care simte asta  :D

Pene, toate plantele stau la sanul meu maaare si calduros.

Doina, aminteste-mi, te rog, ce hoya ti-am promis ? Ca am uitat  >:(

Fleurf

Eu am scapat postarea aia Vernil  >:(
Pai sa facem ceva sa remediem situatia  ;)  :D cu toata familia nu vin dar aduc cu mine cate un  :-* de la toti maine  :D
Asa ca ziceti ce sa va aduc in afara de frunze de violete cu care va gratulez obligatoriu.

vernil

Un lastar din hibi acela rosu, ca al Stefanei ?

Fleurf

Cu mare drag Vernil! Cred ca are si radacini ca e intr-un pahar cu apa din toamna.

DanaT

Unde, cum? Si eu vreau... Ca pe vremea asta nu-i de mers la munte...

stefana

Pe linia metroului de Militari, la statia Pacii. Te asteptam una din noi, daca spui la ce ora poti ajunge.

GetaV

Eu am inteles ca cine nu poate maine ,nu-i bai ca na intalnim si peste 2 saptamani  ;)