Concurs:Recunoasteti personajul?

Started by lovetulip, July 21, 2008, 08:35:00 PM

Previous topic - Next topic

lovetulip

Va invit la un nou concurs.Am vorbit cu sefa si am primit aprobarea de a lansa concursul.Daca cineva se simte lezat,rog adminul sa stearga initiativa.Cine recunoaste mai multe personaje din slideshow este castigator.Daca sunt un numar de raspunsuri egale se va trage la sorti.Premiu?Patru sortimente de miere de albine si alte produse apicolo.Sa o intrebati pe Simona daca sunt bune :D  Ultima zi in care se poate da raspuns este 31 august.
     Succes la ''rasfoit'' paginile mushuroiului.
http://www.trilulilu.ro/viovaslui/fb3813bb27b222

myky

aricica, cara,codruta, cristinabv, diana, fleurf, floare mica, gabi jalba, larisa, mada( alias mamaruta), martipan, io, myrela,ozi, pene, stefana, turturica( sper),

stefana

Si castiga cine ghiceste mai repede toate personajele??
Si eu ... si eu am ghicit cateva  :D


stefana


myky

am apasat pe postare inainte sa termin, de aceea au aparut asa, neterminate

stefana

 Termenul era 31 august  :'(  :'( da' Vio nu s-a gandit ca unii nu are rabdareee

ozimandias

Doamne ce frumos, Vio. Iti multumesc tare mult. E atat de frumos sa-mi vad prietenele atat de bune la un loc... si un prieten  :D

Deci, cu scuze la 4 fete  (pe care chiar nu le-am recunoscut, dar revin maine), uitati-va, dragele mele:
O fosta forumista, aricica, Cara, Codruta, Diana, Fleurf, ??? , Gabriela, ??? Mada, Martipan, Miki, ???, eu, Pene, Stefana, Turturica.
(De la prima vedere v-am recunoscut, desi doar pe cateva v-am vazut live...Asta mi-a demonstrat cat imi sunteti de aproape de suflet...)

floare mica

Vio, mi-a placut ideea ta si ai facut un slideshow reusit  :) in care am recunoscut pe :

Aricica, Cara, Codruta, Cristianabv, Diana, Fleurf, Floare mica, Gabriela Jalba, Larisa, Mada, Martipan, Myky, Myrela, Ozimandias, Penelopa, Stefana, Turturica.  :)

gabriela jalba

 Cara, Codruta, , Diana, Fleurf, Floare mica, Gabriela Jalba,  Mada, Martipan, Myky, Myrela, Ozimandias, Penelopa, Stefana, Turturica - atit!! la o aruncatura de ochi. Precis va recunosc pe toate de ma mai uit o data!!!!!!! :-* :-* :-* :-*
      Vio,esti ingenios,destept,antrenant,plin de surprize!! Sanatos sa fii si sa ne surprinzi mereu cu ideile tale!!!!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

myky

Quote from: stefana on July 21, 2008, 09:18:13 PM
Termenul era 31 august  :'(  :'( da' Vio nu s-a gandit ca unii nu are rabdareee

ba are rabdare, da io sunt mama puzzle-lor, si cum vad unu cum sar pe el.

vernil

La Stefana a facut o greseala, ca are barbia rotunda, nu ascutita, asa ca acolo ar trebui refacut puzzle  ;D. S-ar putea sa mai existe erori si in alte parti ...  ;D Dar este super ideea! Felicitari!

stefana

Quote from: viovaslui on July 21, 2008, 08:35:00 PMDaca sunt un numar de raspunsuri egale se va trage la sorti.
Ei, acu' sa te vad Vio cum faci tu tragerea la sorti  ;D. Ca pana la 31 august poate scrie tot mushuroiul raspunsurile corecte  8)...
Mai bine adaugi o proba de baraj  ;)

gabriela jalba

eu nu o sa mai scriu. M-a amuzat testul,l-am savurat,asa ca dupa sapaturi....nu ar mai avea rost (pt mine ,vorbesc!!! )
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

rox94ana

Pot sa incerc si eu?
1. aricica
2. cara
3. codruta
4. cristianabv
5. diana
6. Fleurf
7. floare mica
8. Gabriela Jalba
9. larisa
10. mada
11. martipan
12. myky
13. Myrela
14. ozimandias
15. penelopa
16. stefana
17. turturica

Sper sa fie corect! :'(

rox94ana

 :D Nu. Nu mi-a zis nimeni nimic. Am consultat rubrica cu pozele forumistilor 8)

stefana

Ar trebui acum sa treci si poza ta la topicul acela  ;D.
Scuze pentru off-topic, :-[ Vio

floare mica

Quote from: viovaslui on July 31, 2008, 08:49:37 AM
Quote from: stefana on July 30, 2008, 09:32:19 PM
Ar trebui acum sa treci si poza ta la topicul acela  ;D.
Scuze pentru off-topic, :-[ Vio
Concursul a inceput.Nu se mai pot face modificari.

Despre ce modificari vorbesti Vio  ??? Stefana ia spus lui rox94ana sa-si puna fotografia la rubrica cu pozele forumistilor. N'are nici o legatura cu concursul lansat de tine!  :)

mamaruta

Pe unii dintre noi, rox94ana ne cunoaste de pe Egradini. Din poze, e drept.....
Bine ai venit, Roxana.

rox94ana

Da, stiu. multumesc de intampinare.

martipan

Ia sa raspund si eu ,ca nu am ce pierde  ;D !
Deeeci : Aricica, Cara,Codruta, Cristinabv, Diana, Fleurf, Floare mica, Gabi Jalba, Larisa, Mada , Martipan (je-moi  ;D) , Myky, Myrela,Ozi, Pene, Stefana, Turturica  .

cara

Quote from: viovaslui on August 26, 2008, 07:36:26 PM
Cara...luni te rog sa pui lacatelul.

daca io uit, ca-s batrana si senila, trage-mi una dupa cap, bine?  ;D