LITCHI

Started by valentyna, February 04, 2009, 01:47:07 PM

Previous topic - Next topic

myky

Quote from: Ella on February 04, 2009, 11:29:32 PM
Quote from: Nicol Caloian on February 04, 2009, 10:52:58 PM
o salata de avocado cu creveti si cu sos, iamiiii!

Ce fel de sos? eu am incercat doar lamaie.
sau:
sos vinegreta,sau maioneza, sau usturoi(in functie de preferinta,mai mult sau mai putin) cu iaurt sau smantana.
la avocado, eu tai fructul in doua, scot miezul,il maruntesc,il amestec cu fructele de mare (prefer crevetii)si sosul(nu fac sos f.mult) si il pun in coaja de avocado.

Ella

Noi consumam frecvent shrimp pane si tot cu lamaie (cred ca nici cu usturoi nu ar fi rau). Am citit candva, undeva, ca ei contin calciu magneziu si seleniu.
Am mancat shrimp pane in fulgi de ananas si cu sos de ananas, (sunt grozav de buni) la un restaurant specializat in Edmonton.
Ia ce prezentare faina au
http://www.redlobster.com/

Sunt f. solicitati, ajungi la ei, iti da numar de ordine, o telecomanda si pleci. Te anunta cand au masa libera pt. cate persoane ai declarat. De curatenie nici nu mai vorbesc. Tot ce nu poti manca,(portiile sunt enorme) fara nici o jena, le ceri la pachet, in cutii de unica folosinta fara sa te coste nimic in plus.

myky

daca tot s-au facut tot felul de modificari pe forum poate mai bagati si niste emoticoane,de exemplu unul care saliveazaaaa!!!!!