Hai sa visam

Started by Codruta, November 06, 2007, 11:12:55 PM

Previous topic - Next topic

Codruta

Nu sunt e persoana egoista  ::)asa ca m-am gandit sa nu sufar si sa visez de una singura, sa o fac impreuna cu voi. Sufar ca nu le am dar visez ca macar o parte sa ajunga si in casa sau gradina mea.

Dati click pe nume si apoi click pe poze ca sa le mariti. Sariti eventual peste aanbieding (= oferte). Acolo scrie sa dai click pe poza dar momentan nu sunt poze.

http://www.plantencentrumexotica.com/


Codruta

Am verificat care pagina se deschide cu adresa pe care v-am dat-o inainte si se pare ca deschide pagina home. Si acolo puteti da click pe denumirile plantelor sau alegeti catalogus din stanga paginii.

larisa

Toate bune si frumoase dar cum ajungem in posesia lor!!!!!!!!!!!!!! Desi spun an de an ca nu-mi mai trebuie nimic ,totusi an de an ,adun altele .Pe o parte dau pe alta  adun.ca in proverb.Unde ti se inchide o usa se deshide o fereastra[de calculator]

larisa

Sincera sa fiu pe mine m-ar interesa mai mult seminte ,bulbi ,etc.Din N seminte sigur ramin cu citeva ,pe cind daca dau o caruta de parale si nu ma aleg cu nimic?.Semintele le poti semana pe rind,poti sa vezi cind si unde ai gresit.Asta e parerea mea ,PERFECT PENTRU FAMILIA MEA.cine are alta parere ,nu am nimic impotriva .Nu stiu,dar ce planta am cumparat din florarie,nu am avut parte de ea ,nici macar de un pui salvat .Ce am primit ,ce am ;furat;ce am semanat,am avut de dat si de la altii.Fratele meu face rasaduri  primavara .Mi-ar da tot ce i-as cere ,tot mai bine merge ce ii sutesc ,fara veste,desi ii spun ca-l am de la el ,mai tirziu

Codruta


http://www.gardenseeds.nl/
Cel mai simplu, ca sa gasiti ceva pe aici e sa scrieti in coltul de sus drepata, la zoeken denumirea in laltina a plantei. Daca o au se deschide pagina cu tot ce au la denumirea respectiva si puteti vedea si pretul.


larisa

pai ....mai am cuvinte?

martipan

Vaaaaaai,cat de rele sunteti !!!!!!!!!! :o :o :o :o
Oameni rai! :D :D :D :D

myky


martipan

 :D :D :DMacar recunosti  :P ;D :D :D :D!
Acuma,scuzati-ma cat ma duc sa-mi scot unghia din gat cu un cleste :D :D :D :D!