ANUNT IMPORTANT!

Started by Felix, August 11, 2006, 02:28:10 PM

Previous topic - Next topic

Felix

Orice utilizator inregistrat pe forum poate posta in mod direct imagini de pe Pc-ul personal, folosind functia "Adauga un atasament".
Singurele limitari sunt de dimensiune..300 kb/fisier..si de numar de imagini atasate pe mesaj...5 fisiere/mesaj.

IMPORTANT : Pentru a putea vedea imaginile aferente postarilor este necesar sa fiti inregistrat si sa va autentificati, in caz contrar puteti vedea doar textul mesajelor.
"Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo Da Vinci

roxy

Ma bucur ca merg si link-uri de la photobucket,ca eu acolo imi adun pozele.

cara

dragi utilizatori de Mush-uroi,

pînă vom avea explicaţii de la Administraţie va trebui să stăm cuminţi şi să amânăm postarea de imagini.  :D
ca să nu ne plictisim, putem juca şotron, fazan sau  ics şi zero!  :D

daveco

Quote from: cara on June 26, 2007, 12:23:05 AM
dragi utilizatori de Mush-uroi,

pînă vom avea explicaţii de la Administraţie va trebui să stăm cuminţi şi să amânăm postarea de imagini.  :D
ca să nu ne plictisim, putem juca şotron, fazan sau  ics şi zero!  :D

AHA!!

simona2

Quote from: cara on June 26, 2007, 12:23:05 AM
dragi utilizatori de Mush-uroi,

pînă vom avea explicaţii de la Administraţie va trebui să stăm cuminţi şi să amânăm postarea de imagini.  :D
ca să nu ne plictisim, putem juca şotron, fazan sau  ics şi zero!  :D

S=a rezolvat ceva ?

diana

Ne cerem scuze pentru impedimentul aparut referitor la postarea pozelor. Nu vreau sa gasesc scuze administratorului (si nici nu pot vorbi in numele lui) insa ii este imposibil sa remedieze problema (din motive personale). Am asigurarea ca se va rezolva cat de curand. Exista doua posibilitati: ori sa fie o eroare data de server ori sa nu mai existe spatiu pentru poze. Deocamdata ne ramane la dispozitie varianta cu link-ul catre site-urile de gazduire ale albumelor proprii! Putintica rabdare!

floare mica

Multumim Diana,fiecare dintre noi avem la un moment dat probleme si trebuie sa fim intelegatori.Nu cred ca este chiar asa de greu sa asteptam pina se rezolva problema. :)

Erwin

Dragii mei, cu placere va anunt ca am deschis o noua sectiune "Metode de inmultire"
Regula no. 1: Oamenii nu-s ceea ce par!
www.erwin.sunphoto.ro

ozimandias

Mi se pare super ideea cu atasatul pozelor direct de pe PC. Insa cum fac sa micsorez poza? Ca-mi spune ca-i prea mare????


cara

Quote from: ozimandias on November 10, 2007, 06:40:40 PM
Mi se pare super ideea cu atasatul pozelor direct de pe PC. Insa cum fac sa micsorez poza? Ca-mi spune ca-i prea mare????

daca nu te descurci striga! consilierea e gratuita aici! :D

cara

Informez pe aceasta cale populaţia bulversata ca NU  mi-am facut  forum şi ca n-am trimis mesaje  nimanui sa adere la un alt forum decat TotalMush!  ;D

Prin  urmare, orice invitatie pe care ati primit-o sau o veti primi nu-mi apartine. Avatarul administratorului (sau ce-o fi el ) de pe respectivul forum este doar o coincidenta. Drept pentru care mi-l voi schimba de indata pe-al meu!


penelopa

Mulţumesc, Cara!
Era să cad în capcană.  >:(
Pune tu un avatar pe cinste! ;)

penelopa


gomez99

daca as avea timp sa mor, as amina pentru ceva mai urgent.


http://ro.fotoalbum.eu/gomez99
http://ro.fotoalbum.eu/gomez999

cara


georgette

Bre si daca-ti faceai ce? eu te urmez oriunde pe planeta asta..ca pe altele mai am  promisiuni anterioare! :D :D :D :-*


PS: n-am primit  si nici n-am luat la cunostinta de un astfel de demers si ti propun s anu ti mai faci griji! :-* :-* :-*

stefana

Georgette, cred ca tu n-ai primit mesaj de pe Sunphoto ;D . Acu is chiar curioasa, daca nu scria Cara nu ma uitam :)

penelopa

Eu am avertizat-o pe Cara. Eu si Corcodel (am aflat, apoi, ca si Cara) am primit o invitatie pe un forum de plante si am fost curioasa.
Sunt acolo  persoane care au avatarele unor useri de pe mushuroi.

gentiana

E un forum unde se amesteca florile cu bucataria?
Parca avea un fond orange sau caramiziu!

gabriela jalba

M-ati facut curioasa!! Care il aveti,trimiteti-mi si mie in PM.
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

Fleurf

Quote from: gentiana on March 05, 2010, 05:48:28 PM
E un forum unde se amesteca florile cu bucataria?
Parca avea un fond orange sau caramiziu!
Este un site cu poze la fel ca webshots nu un forum, sunphoto.

stefana

Nu, Fleur, e vorba chiar de alt forum. Nu de Sunph. Dar de pe album am primit invitatia. Si nu-i nici o problema ca apare alt forum (asa cum, pentru mine, n-ar fi o problema ca a aparut Baumaxx-ul :D) ... pt cine are timp.

gentiana

[candva am primit si eu o invitatie pe un forum de asta
nu-mi mai aduc aminte numele,eram curioasa daca e acelasi

georgette

Stefana..ba acu imi dau seama ca de pe sunphoto AM PRIMIT INVITATIE! dar cum persoana nu mi era cunoscuta am sters automat  mesajul fara sa -l deschid..am io forum destul..timp sa am sa l bat in lung si-n lat ,deci n-am vazut unde duce si mai ales ..la cine! :D