Bine v-am gasit.

Started by violeta1910, November 06, 2012, 12:54:49 PM

Previous topic - Next topic

violeta1910

Bine v-am gasit dragi gradinari,  ma numesc Violeta, ma bucur tare mult ca m.am alaturat acestui forum si ca voi invata multe lucruri noi despre flori i nu numai,,,,am o gradina frumoaa cu flori dar imi doresc mai multe poate unii dintre voi fac si schimb mai a conturi pe care puteti sa imi vizionati florile...si poate reusim in finl sa facem schimb..va multumesc entru intelegere

einsteinitza

Bun venit si o gradina pe sufletul tau.
Poate ne povestesti  putin de gradina, varsta ei, cum ai amenajat-o, ce flori iti plac....
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

geodezia

Buna Violeta .. vezi ca d-l Gomej 99  are palmieri aia  de m-ai intrebat pe mine

violeta1910

ok..am sa va povestesc si despre gradina mea cum am amenajat.o....multumesc doamna am sa ma uit p contul dansului....

geodezia

Na eu doamna o las acasa in gradina simplu Geo (si citeoddata Jiji becali)  =)) =))

violeta1910

Quote from: einsteinitza on November 07, 2012, 07:18:23 AM
Bun venit si o gradina pe sufletul tau.
Poate ne povestesti  putin de gradina, varsta ei, cum ai amenajat-o, ce flori iti plac....
cum sa nu va povestesc gradina mea are 1 anisor....d amenajat nu imi place cum am amenajat.o acum in primavara si reau ca sa le mut ca nu imi place cum le.am pus.....mie imi plac multe flori cum ar f trandafiri si urcatorii in special si mai mlte florii si de fereastra...sunt inebunita dupa ele am ceva flori dar mai imi dores...si sper ca pe acest forum voi gasi multi iubitorii care vor sa faca schimburi.....

paraschivvvv

Acum am descoperit intrarea ta si iti doresc un sincer :bun venit pe forum.

GElax

Scuze pentru întârziere!Bine ai venit!
Viaţa fără un nimic ar fi un nimic şi nici nimicul nu ar mai fi.