Comanda de toamna

Started by einsteinitza, September 21, 2011, 10:00:05 AM

Previous topic - Next topic

claude

Rux, da-ti peste gura  :D  ;D
"I wish the sky would rain down roses" - George Elliot

einsteinitza

Adica, vrei sa spuna ca sunt usor de egalat?
NU mai vreeeauuuu! >:(
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

Rux


claude

Spun ca legile lui Murphy sunt valabile mereu si sa nu ne gandim prea mult sa declansam cine stie ce energii ciudate  ;D :D   Cred ca mai cu aventuri decat ai mei nu au fost altii la comanda aia, de mi se mai intampla odata o iau razna  :o
"I wish the sky would rain down roses" - George Elliot

claude

Es, nu ti-au raspuns nemtii? Ca ma-mbolnavesc de inima rea de nu-mi vine Darlows Enigma  si Route 66 ;D
"I wish the sky would rain down roses" - George Elliot

flordel

Lasa mama draga ca sunt doar trandafiri! ;D

claude

Pai ce stii tu ca sunt cu gropanele facute si cu comenzile date, de nu vin mai imi si strica organizare si mai trebuie si sa astup naibii gropile, ca la mine-n curte si gradina e ca pe front, transee cat cuprinde  ;D Am 60 de gropi care asterapta trandafiri, pomi si vita de vie  +ham
Si tu-mi zici ca-s doar trandafiri????????????????????????  =))
"I wish the sky would rain down roses" - George Elliot

marirogo

Ce m-am bucurat cand am vazut ca s-a scris la topic....si ce m-am dezumflat cand am vazut ca , nimic.. >:(

geodezia

calm calm  :x pe mine ma enerveaza ca nu imi arata cind apar postari noi cu toate ca am, bifa pusa la notify me of replies

Mihai

Eu spun ca ar trebui  sa va luaĊ£i gandul =))

claude

es, pana la urma ai renuntat la comanda sau care-i treaba? N-au mai raspuns nemtii?
"I wish the sky would rain down roses" - George Elliot

einsteinitza

Nu mi-au rasuns nici la al doilea, am cautat si in spam, ca eu le cam sterg automat, nu era. Spuneti voi ce sa facem.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

claude

Eu zic ca tu decizi cat asteptam pentru ca pe capul tau sosesc, la o adica  ;D  Evident ca nu-i cazul sa repetam experienta cu comanda in Serbia, deci... ???
"I wish the sky would rain down roses" - George Elliot

flordel

Eu zic sa renuntam. Mai sunt trandafiri pe lumea asta.
Adica eu renunt, nu vreau sa insinuez ca-s desteapta, doamne fereste!  :P

geodezia

daca raspund astia in nov raminem pe comanda e posibil sa vrea livrare in nov si de asta nu raspund acum dar cum zic toti din comanda

geodezia

hai nimik nimik ca hacui boji ... nu vrea neamt olandez ce o fi sa zica nimik .... eu luai munstead wood de la bijou ca vad ca nu am lipici pe nicaieri de asta .. asa ca dadui cit dadui da macar poposeste in toman asta la mine nu ma mai uit lung dupa el  da ce patirati bre ca nu prea e dialog pe aci prin musuroi ... ce aveti va prinse si pe voi gripa ca eu facui vaccin facui moldamin si imi  curge ciocul ca l aal de gaina fara tuse fara temperatura doar curge ciocul

flordel

Ma bucur Geo, de abia astept sa-ti vina si sa spui cum e! +dns
Poate comand si eu la primavara!

flordel

Geo, ti-a sosit Munstead-ul? Hai ca mor de curiozitate..... ::)

geodezia


flordel


geodezia

Ginditi-va la cine facem comanda in primavara ca vreau ramblerul ala Burgundi si ceva alb sau rose de suit pe bucatarie (indicatiile la Es bineinteles )  asa ca hai cautati scotocitii si sa punem de o comanda mica mica mica care bineinteles se va face MMMMMMMMMAAAAARRRRREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

marirogo

Prezent! Io am lista gata facuta, cu ce-mi doresc !

einsteinitza

Ma omoooori! Sau mai bine zis, imi omori barbatul =)) :P
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

marirogo

Es, trebuie sa-i protejam, barbatii nu trebuie sa stie totul- pentru binele lor, altfel si al meu ar fi in mormant demult !

Carina

Eu de cand am dat in nebuneala asta cu florile am constatat ce familie intelegatoare am  ::)
Am negociat la sange cu sotul si i-am cedat podul casei (unde viseaza el sa-si faca studio rock si sa ma inebuneasc la cap cu chitara electrica, deh fiecare cu pasarica lui  ;D) si mie mi-a ramas toata gradina sa-mi fac de cap. Asa ca toamna asta am scos jumatate din gazon sa fac loc la trandafiri, sa vedem la anul ce idei imi mai vin  +dns