Buna dimineata!

Started by ozimandias, December 01, 2009, 07:09:08 AM

Previous topic - Next topic

vernil

Buna dimineata! E splendid in Bucurest, soare, placut ...

gentiana

Neata ,da e frumos si mie mi-au mai rasarit in we niscai  pui de catalpa,acu am vreo 5

stefana

Buna dimineata tuturor :). E o zi superba, senina ::).
Vreau sa-i multumesc public lui Mada pentru frumoasele cuvinte pe care mi le-a adresat, ca rasplata pentru ale mele gesturi marunte fata de ea, in decursul anilor.

gentiana

Dai si vreun premiu alaturat? ::)

penelopa

Şi eu vreau să-i mulţumesc pentru gândurile bune adresate, de curând, pe MP.
Îmi place să cred că, într-o zi, Mădă va reveni la ceea ce am fost: prietene-surori. O pup pe această cale. :-*

Ionela

Cu cat mai repede, cu atat mai bine ;) Oricum inceputul este promitator.
"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

vernil

Eu multumesc intregului grup, "banatelor dragi" si le urez, cu toata sinceritatea, sa fie fericite si inconjurate de prieteni!  :-*

Ionela

Vernil, interpretez postarea ta la modul pozitiv. Si pentru mine au fost "banate dragi". Cele nebanate in prezent continua sa imi fie dragi.  :-*
"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

costieanuconstantin

nu e e de bine !!! cand se pupa femeile ,sigur in trei .... zile se cearta, acu e drept ca pt impacare se cere o noua pupatura !!!! ;) :-* , mai bine pupati de la inceput barbatii !!!ei tin mult la asta si mult timp 1!!! ;) :D :-* sau pe mine !!!!  :'( ;) :D :-*

vernil

Multumesc, Ionela, asa am si dorit sa fie, o urare. In fond, banarea inseamna ca ai gresit, e ca o amenda virtuala. Important este sa intelegi si corectezi, sa nu mai faci alta grseala.

gentiana

Nene Costeo cam nepupat esti mataluta(incep sa cred ca ai motive serioasa sa te temi de aluni! ;))
Io stiam ca atunci cand se pupa pisicile ploua(o avea vreo legatura? afli matale si ne zici si noua :D)

penelopa

Quote from: penelopa on March 22, 2010, 12:29:57 PM
Şi eu vreau să-i mulţumesc pentru gândurile bune adresate, de curând, pe MP.
Îmi place să cred că, într-o zi, Mădă va reveni la ceea ce am fost: prietene-surori. O pup pe această cale. :-*

Constat, cu stupoare, că iar am picat în plasă. :(
Păcat, chiar am crezut că oamenii pot fi şi buni. :(
Eu nu vreau să fiu favorizată .  Pup pe toată lumea  :-* ............ şi pe Costi, chiar mai mult. ;)

Ce nu înţeleg eu e, de ce se dă atâta importanţă unor bârfe???
Noi am rămas aici, avem ce discuta şi învăţa despre plante şi nu numai.
Consider că, fiecare are dreptul să facă ceea ce ştie şi, binenţeles,  cât îl duce capul.
Nu poţi cere cuiva mai mult decât poate da.  :(

Prin urmare, haideţi să ne vedem de treaba noastră aici, în Mushuroi.
Dacă noi n-am mai dezvolta aici diverse subiecte, ce ar mai scrie alţii pe alte meleaguri  ???  ;D

einsteinitza

www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

gentiana

Pene sa nu ma face  sa te botez si pe tine Yoda

penelopa

Cred că-i mai tare Cloantza decât Yoda ăla al tău. ;D :P

einsteinitza

Este, ca stie mai bine tinuturile !
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

gentiana


einsteinitza

Eu inca nu :D Dar si cand voi ajunge ;D ;D ;D ;D
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

gentiana

Pai vad ca ati inceput antrenamentul de pe acu

Ionela

Iaca se zburli Clontzi a noastra :o :o Care se pupa, care-s soacre.... Maaaaai, multe mai vezi la noi la diverse!  :D :D :D
Pene, nimeni nu este absolut bun sau absolut rau (de asta vreau eu gradini yin-yang). Tu mai bine zboara lin si da-ne cate un sfat din goana maturii :-*

Propun sa il pupam toate pe nenea Costea :-* :-* :-*
"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

gentiana

Io nu ma pup cu barbati straini in lipsa domnului casei! ;D
Dar nu ne zburlim,doar ne rasfiram penele sa ni le admiram! ;)
Madam azi sa stii ca esti nemotivata pt juma de zi! ::) :-*

penelopa

Păi, Ionela, din coada măturoiului vă dădui sfatul cu pricina. ;D

Şi, ce să fac, dacă mai nimeresc şi prin grădinile feg-şui! :D ;D

penelopa

Voiam să adaug că mai nimeresc prin grădinile alea din cauză de pană la măturoi. :D

gentiana

Mai  mult sui decat feng! ;D

Ionela

Bun, vad ca schimbati stilul la gradina cum zboara matura.  :D :DNu va e mila de mine?? Mai ieri aveati boala cu gradini Zen, dupa asta yin-yang si acum cu feng-shui???  :o :o  Eu cand mi-oi face gradina, de care Doamne iarta-ma sa imi fac?

Genti, n-am zis sa ne pupam cu nenea Costea ci sa il pupam:)) E o mare diferenta :D :D
Clontzi, cand ramai fara carburant la matura, da o strigare la Nocturna si vin sa te iau. Pe cal! ;)
"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8