Buna dimineata!

Started by ozimandias, December 01, 2009, 07:09:08 AM

Previous topic - Next topic

Nicol Caloian

Frumoaselor! Sa va fie de bine iar pentru "burtici" numai bine si bebelusi sanatosi!

sicamin

Multumim fetelor! Sa fiti si voi sanatoase si sa va bucurati de cate-o iesire in compania iubitoarelor de "verziciuni" :D
La noi iar ploua ,dar azi ma ocup de rasaduri si ceva bulbi de begonii de plantat.

ani

Buna dimineata! M-am bucurat sa va revad pe frumoselor din Timisoara, sa fiti sanatoase.
"Frumusetea lucrurilor exista in sufletul celui care le admira" David Hume

simonaelena

Buna dimineata!
Haideti repede la cafea, ca se raceste!

sicamin

Simona ,cafeaua mea s-a racit deja ,asa ca o sa servesc una "calda" de la tine,multumesc!

simonaelena

Cu placere, azi nu prea  am timp de "forumit" va las ibricul plin  :-* :-* :-*

mamaruta

Quote from: sicamin on February 24, 2010, 10:39:03 AM

Buna dimineata! La noi mai ploua inca. Bine ca ieri a fost mai placut afara si am pus de-o "intalnire "cu fetele ,care au putut sa vina la o cafea.

Oau! Ma bucur sa va revad! (doar pe Johanna nu o cunosc). Ce bine imi pare ca e si Silvia cu voi!!!! Va pup pe toate (si pe Johanna). Precis ne vedem la targul de flori de anul asta!

sicamin

Mada ,expo va fi la noi in perioada 15-18 aprilie,deci dupa Pasti. Poate reusesti sa vii ,dar si cei care mai doresc sa se aprovizioneze ,sant bineveniti !
Sper sa fie mai aprovizionata decat in anii trecuti,desi cu iarna asta lunga ,nu se stie.

vernil

Buna dimineata! In Bucuresti e o ceata densa, parca inoti in lapte

mamaruta

Sica, vin sigur la Timisoara! ne intalnim toate, atunci!  :-*
Nu mai stiu cum se numeste expozitia la care am fost toate acum 2 sau 3 ani - Timco, parca....la asta vreau sa merg.

gabi_gabriella

Buna dimineat/ziua :)  !!

Ploua, ploua si iar ploua ...
Sa aveti o zi frumoasa !!!

sicamin

Repet si eu "ploua,ploua" si la noi. Bine ca nu mai ingheata ,ca zambilele care au abut boboci mai mari si frunze ,vad ca s-au cam maronit de la ger.
Sa aveti o zi buna ,ca vad ca peste tot ,cam ploua.

Fleurf

Neata!!! Azi ma scald eu in lapte (de ceata) ;D. Offf! ce mi-e dor de soare!

sicamin

Buna dimineata ! La noi s-a luminat putin ,si nici nu mai ploua. Nu stiu cat va tine asta. Maine vreau si eu sa stropesc pomii.

gomez99

Quote from: sicamin on February 28, 2010, 09:11:06 AM
Buna dimineata ! La noi s-a luminat putin ,si nici nu mai ploua. Nu stiu cat va tine asta. Maine vreau si eu sa stropesc pomii.
pai nu e prea umed?
daca as avea timp sa mor, as amina pentru ceva mai urgent.


http://ro.fotoalbum.eu/gomez99
http://ro.fotoalbum.eu/gomez999

lala

Buna dimineata!La focsani se anunta ploaie.La tv numai cutremure,eu locuiesc intr-o zona seismica :'(,dar ce frumusica e gradina ;D

sicamin

Buna dimineata! Sa aveti o saptamana buna si un inceput de primavara cat mai frumos!


DanaM

Buna dimineata, Musuroi!
Va doresc o primavara frumoasa, cu mult soare si cu multe flori.
Va poftesc la cafea.

Fleurf

Buna dimineata! Delicioasa cafeaua DanaM!  :-*
O primavara minunata sa aveti!

georgette

Buna dimineata!
O primavara frumoasa cu mult soare si flori va doresc si eu!

gentiana

Neatza de Martisor!
Colegii mei s-au intrecut azi in a ne parfuma birourile cu zambile ,ghiocei si a ne impodobi cu martisoare

ani

Buna dimineata! Si biroul este plin de flori si martisoare si colegii nostri au facut cafeaua! :o
"Frumusetea lucrurilor exista in sufletul celui care le admira" David Hume

vernil

Buna dimineata, dragilor si dragelor! Sa vina primavara in toate inimile si speranta sa ne calauzeasca pasii!

Ionela

E frumos, e prea frumos la voi in suflet
E tarziu, e prea tarziu la mine-n gand
Impartasim, impartasim acelasi forum
Si doar de noi depinde... pana cand


For ever and ever :-* Luv U all
"We're not broken, just bent and we can learn to love again!"

http://www.youtube.com/watch?v=mEXCzgpWLm8

Marmoset

O primavara plina de soare in suflet va doresc!