Buna dimineata!

Started by ozimandias, December 01, 2009, 07:09:08 AM

Previous topic - Next topic

gabriela jalba

Buna dimineata!!! E friig!!! si vad ca pe zona noastra(eu,Liana,Viky) mai dau si xod galben.... Ooofffff!!!! Cind mai vine primavara asta????!!!!!
    Sa aveti o saptamina reusita!!!!
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

liana

Buna dimineata! Am un munte de zapada langa casa si s-a facut iar ger >:( M-am cam saturat de iarna asta :-[Nici nu ma mai uit la rubrica meteo, habar nu aveam ca avem iar cod galben.
Sa aveti o saptamana frumoasa :)

Fleurf

Buna dimineata! Va doresc tuturor o saptamana primavaratica si rodnica!

ELA

ninge atat  de frumos, linistit si cu fulgi maaari, parca ar trebui sa vina Craciunul si nu primavara :)

penelopa

Bună dimineaţa pentru toată săptămâna! ;)
Şi la noi ninge dar, oricât de frumos ar ninge, tot urât e ! :(

vernil

 Viata e frumoasa, indiferent daca ninge, ploua sau e soare! Asa ca buna dimineata tuturor!

stefana

Quote from: gabriela jalba on February 15, 2010, 07:07:15 AM
Ooofffff!!!! Cind mai vine primavara asta????!!!!!
 
Orsicat nu din februarie :D. Este totusi o vreme normala pentru perioada asta a anului.

sicamin

Nici la noi nu e mai cald. Am facut o plimbare pana la SemLuca (degeaba,ca nu au decat trandafiri si pomi deocamdata) si am patinat tot drumul  pe unde am mers. ;D. Incepuse sa se topeasca ,apoi a inghetat si gata "patinuarul" ! Acum a inceput iar sa fulguiasca. :o

ozimandias

Buna dimineata!
Hai ca azi macar vad ca nu ninge, nu ploua... Sa speram ca o sa avem soare  :D

Tot eu... s-a luminat si avem o ceata.... :(

sicamin

Buna dimineata! Asa sa fie Ozi,soare ,soare,si iar soare :D sa ne mai dezmortim putin.
Sa aveti mult spor!

gentiana


doina

Quote from: Vernil on February 15, 2010, 10:26:38 AM
Viata e frumoasa, indiferent daca ninge, ploua sau e soare! Asa ca buna dimineata tuturor!
Asa e Vernil   ;) , viata e atat de buna cat vrem noi sa fie , indiferent de conditiile meteo sau alti stimulli externi .

GetaV

 :o :o :o :o :oN am vazut atatia useri de nu mai tin minte :D :D

sophia

buna dimineata iubitori de frumos! o zi buna  si cu soare daca vrea Cel de Sus

Nina

Buna dimineata, soare poate nu va fi, dar a zis ca ne da caldura  :D. Pana la sfarsitul saptamanii cica se incalzeste.

andreiacamelia

Buna dimineata. Vreia si eu sa beau o cafeluta cu voi! :)

ati

Buna Dimineata Tuturorii
Sa vina odata primavara asta ca deja nu mai am rabdare  ca de nu ies cu tarnacopul si tot faca macar p gropita  cum faca caini  ;)
Sa aveti o zi faina
tel.0744253574

Locul unde totdeauna gasesti ceva interesant  http://greenfield.go.ro/

gentiana


Claudya

sa aveti o zii frumoasa. :-* :-*
demult nu v-am mai vazut ca am avut compiuterul la reparat.am reusit sa sterg din el niste drivere  ;D

Nicol Caloian

Ziua buna! La noi cam mohorata, dar imi place avatarul Claudyei asa ca sper sa vina si zile cu soare.

D.ANA

aproape ca invidiez Floricica Soarelui din avatarul Claudiei ,eu nu am mai vazut soarele de doua zile  :'(

gabriela jalba

numai de doua??!!!!!!   :o :o :o Eu nici nu mai tin minte cind a fost ultima data....D'inaintea Craciunului, pina acum ,cred ca...daca!!! au fost 4 zile in care s-a zarit soarele.
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

lala

Buna dimineata fetelor!Sa aveti o zi buna desi cand e vorba de vreme >:( >:(....aici ploua de ieri offf...dar sa vedem partea plina a paharului,pamantul are nevoie de apa,inca mai primeste.Urmaresc gradina si ma mananca palmele ;D,se topeste zapada si au inceput sa se vada plantele :o :o...uraaa!

sicamin

Buna dimineata va zic si eu! Ploua si la noi dar nu tare,asa cat sa mai topeasca zapada de ici colo ,pe unde a mai ramas.
Sa aveti o zi buna si calduroasa!

vivi23ro

la noi sica o sa ploua cam vreo 10 de acum incolo, aproape zilnic