poze de impresionat poporul

Started by cara, March 29, 2007, 07:51:27 AM

Previous topic - Next topic

vernil

Wow. Mie imi vine sa-mi tin respiratia cand vad atata frumusete ...

martipan

Deci chiar m-ati impresionat !  ;)

cara

soarele la sacele isi face  de cap!  ;D

diana


stefana

Da' nici cu viteza ta de reactie nu mi-e rusine, Cara ;D  :D

cara

da, azi chiar mi-am facut de cap! am stat toata ziua-n gradina si colegul meu protesteaza ca n-am terminat hartzoagele pe maine  >:(

cara

he he he, stefana, ca sa pot face poza asta am spus o minciuna gogonata  8)

aveam musafiri, cu care stateam in foisor. cand am vazut soarele numa' bun de tras in poza, am luat-o la fuga stigand ca suna telefonul in casa   :D :D :D


Nicol Caloian

Cara, pentru asa o poza, minciunica e sigur iertata.  :D  :D  :D

stefana

Deci aveam dreptate: ai o viteza de invidiat ( ce rapid ti-a venit ideea cu telefonu' ;D ;D )

mihail

Eu,acolo,n-as merge la vale cu 200,nici daca mi-ar da voie aia de mi-au luat carnetu'.
Acum ceva ani,ma ducem spre Wiena,si fix acolo,dar la deal,am lovit un ciine,aveam 150-160...
M-am gindit ca s-a rupt spoilerul si ...astfel am scapat de corvoada cu madmoazela.
Nimic,a trebuit sa continui.
In rest ce sa ma mai mir de viteza cu fotografierea.Arta cere unele sacrificii.

cara

Quote from: mihail on May 28, 2009, 12:24:33 AM
Eu,acolo,n-as merge la vale cu 200,nici daca mi-ar da voie aia de mi-au luat carnetu'.
Acum ceva ani,ma ducem spre Wiena,si fix acolo,dar la deal,am lovit un ciine,aveam 150-160...
M-am gindit ca s-a rupt spoilerul si ...astfel am scapat de corvoada cu madmoazela.
Nimic,a trebuit sa continui.
In rest ce sa ma mai mir de viteza cu fotografierea.Arta cere unele sacrificii.

greu m-am lamurit si eu ca despre mine e vorba in propozitie, asa ca musai nimeni n-o priceput ce-ai vrut cu postarea asta!

deci, pentru iluminarea cititorilor, acolo inseamna o portiune de drum intre roman si iasi, unde eu i-am dat la Megane 200 in coborare.
fiind vorba de viteza, la mihail s-a produs (iar) un scurtcircuit.  ;)

mihail

stii ce ?...am invatat din "impresiile" tale de viata.Centura pusa,farurile aprinse,viteza 40-50 si cumintzel de tot.Sub nici o forma nu ies cu a mea,o stiu toti.Si,numai cind trebuie,nu exagerez.Dimineta,mai ales cind toti sint grabiti si au treba,deci pierdut in peisaj.

einsteinitza

www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro


cara


einsteinitza

Splendid :D
Bine ai revenit :)
Gradina ta arata din ce in ce mai frumos.
www.helgasicorina.ro
www.cutiacumargele.weblog.ro

vernil

Bine ai revenit, Schnuppe! Splendide imagini! Daca ar fi un concurs si ar trebui sa aleg, mi-ar fi f.f.f.greu, totusi, foto nr.2 si 4 sunt speciale.


Schnuppe


gabriela jalba

Am "fortat" duminica Raraul...nu am reusit sa ajung ,dar de pe versant,am luat Giumalaul  are zapada pe el,iar eu care cunosc zona,realizez si crucea. Si drumul spre Rarau avea ceva zapada pe marginile inverzite.

- in vale e Pojorita.
   O buturuga ciudata: zici ca doarme un animalut pe un bustean     http://good-times.webshots.com/photo/2326140060091567945oUrCEV
   
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

martipan

Sunt superbe,Gabi,felicitari !

cara

gabi, n-ai luat busteanul ala acasa? eu cred ca ma-nhamam la el!  ;D

( p.s.   mai suportati un apus?  ::)  )


martipan

Si mai multe,Cara,niciunul nu seamana cu altul,sunt superbe !

gabriela jalba

Cara,deja lestasem bine de tot masina cu pietre culese pt carari(faineeee!!!! cu insertii de mica,verzi,aurii,negru-carbune.Altele visiniu inchie,unele marmorate...o nebunie. Buateanul ala era foarte greu,si mare,si...chiar de avea cu cine-l ridica,nu cred ca mi-l lua.
Pe cei curaţi la suflet şi luminaţi la minte
Neîncetat să-i cauţi. Şi fugi de tonţi şi răi.
Dacă-ţi va da otravă un înţelept, s-o bei -
Şi-aruncă antidotul, un prost de ţi-l întinde.
http://s1142.photobucket.com/user/gabryela3/library/?sort=3&page=

cara