Forum TotalMush - se justifica sau nu ?

Started by Felix, December 03, 2006, 12:02:30 PM

Previous topic - Next topic

Felix

#15
Quote from: "Dana"nu am ajuns ff departe pt ca atat ne-a permis timpul,spatiile,investitiile financiare(aprox.300 kg pleurotus pe luna).Important este sa reusim sa minimizam cheltuielile,sa maximizam profitul,pastrand pretul real de piata.

Merci ptr gandurile bune.
Nu toti pot/vor "sa ajunga departe"...si o mica "ferma" de famile, care sa asigure un trai decent este ok si reprezinta o tinta rezonabila.
Nu e usor sa produci cantitati imense...iar cateva sute de kg..sau 1-2 tone/luna pot asigura un trai decent ptr  familie.
"Simplicity is the ultimate sophistication" -  Leonardo Da Vinci

tomi01_2000

#16
Quote from: "Dana"Buna!
Nu este cazul sa ma mai prezint,........................................ ........... ..  ...............  Numai bine va doresc tuturor!
Petre Daniela,Constanta.
De preferat ar fi ca in profilul personal al fiecaruia, la [Semnatura:Acesta este un bloc de text care poate fi adaugat mesajelor scrise de dumneavoastra. Limita este de 355 caractere] - sa ne adaugam si datele personale, pe langa mesajul pe care uneori doriti sa-l vedeti afisat la fiecare postare.
Tomulescu Ionel Silviu -Jud. Buzau, Loc. Rm Sarat - spatiu de cultura actual de 60 mp
- conditii cultura naturale

fragma

#17
Salut, eu azi am descoperit forumul si e interesant. Sunt nou pe aici si apreciez faptul ca mai sunt oameni tineri interesati despre ciuperci, vad ca se pot afla inf. de pe acest forum. M-as bucura sa pot ajuta si eu pe cineva, dar acum sunt pus in fata faptului de a construi ciupercaria si am ramas fara furnizor de scheletul de sera si folia pt acoperirea serei. Poate stiti voi ceva adrese utile pt astfel de materiale. Exclus di. Paduraru care s-a dovedit o persoana extrem de neserioasa, i-am dat si bani si nu m-a ajutat cu mare lucru poate stiti voi de unde pot cumpara tipul asta de celula de crestere dupa modelul olandez.