Welcome, Guest. Please login or register.

Username: Password:
Pages: 1 2 [3]   Go Down

Author Topic: ce izolatie necesita un solar  (Read 14978 times)

PuiuTM

• *
    • http://www.phoenix-spor.ro
Re: ce izolatie necesita un solar
« Reply #30 on: February 01, 2013, 12:14:00 PM »

Monica,
In primul rand trb o izolatie buna, lumina, si mai ales o ventilatie. Pe suprafata de 20 mp nu poti face multe, deci nu recomand investitia. Poti in schimb sa faci o cultura clasica, de doua ori pe an, una primavara tarziu iar a doua, toamna devreme, cand difarentele de temperatura zi-noapte nu sunt mari.
Pt. alte amanunte va stau la dispozitie.
Livius Hurjui
0720197137, 0754589312
www.phoenix-spor.ro

vladislav25

• *
« Reply #31 on: March 25, 2015, 06:10:59 PM »

Sautare tuturor, de 4 ani m'am axat pe legumicultura, dar anul asta as vrea sa mai produc ceva bureti, in mare gandul tot la ei mi'a ramas....au fost super!

liviualex

• *
« Reply #32 on: September 01, 2015, 07:31:02 PM »

SALUT.

liviualex

• *
« Reply #33 on: September 01, 2015, 07:40:55 PM »

SALUT AM 23 DE ANI SI  NU AM CULTIVAT NICIODATA CIUPERCI .nu stiu de ce dar cred ca am o pasiune pentru ciuperci am citit cam toate discutiile de pe acest forum si cred ca am invatat cate ceva teoretic.am o bucata de pamant si dispun cam de 150000.eu cred ca mi-ar ajunge pentru a incepe un proiect.am cateva idei culese de ici colo de pe forum dar cineva ma indrumat ca ar fi mai ok sa incerc sa obtin fonduri europene nerambursabile.credeti ca este o varinta mai ok?????daca m_as inscrie si la scoala de ciupercari am o sansa in plus ??multumesc anticipat pentru raspunsuri
Pages: 1 2 [3]   Go Up