SARBATORI FERICITE !

Started by lucian, December 22, 2006, 06:12:37 PM

Previous topic - Next topic

lucian

Colectivul Laboratorului pt. producerea miceliului Nutrimold SA ureaza tuturor impatimitilor breslei ciupercarilor de pe acest Forum, Craciun fericit, un An nou plin de realizari frumoase (si banoase) precum si "La mai multe ciuperci !".  
La Multi Ani !

Felix

#1
Multam`! La fel pentru toata lumea..numai bine si spor la ciuperci ! Cat mai multe si cat mai diverse !

Craciun Fericit si La Multi Ani!!
"Simplicity is the ultimate sophistication" -  Leonardo Da Vinci

Atila

#2
Sa aveti Sarbatori fericite si sa va bucurati de aceste clipe in liniste si pace alaturi de familiile voastre. Iar voi, cultivatori de ciuperci faceti parte din familia mea!  :P

Craciun fericit!

lidia

#3
Mos Craciun bate la usa,
Scoate mana din manusa,
Si va da din palma lui
Darurile cerului,
Langa brad si langa foc
Sa va umple de noroc!
CRACIUN FERICIT  tuturor!

nicudan

#4
Chiar daca in preajma Craciunului pana acum am fost "out of signal", cred totusi inca se mai colinda.

Linu-i lin si iarasi lin,
Bate vant de la Kremlin
KGB-isti la usa-ti vin.
Unde se deschide-o usa
Urgent apar si catuse,
Care ati aplaudat,
Am tacut si v-am notat,
Va tin eu la Gherla pat.
La anu' si la multi ani!

Si dupa putina gluma in ton cu vremurile, va doresc numai impliniri, pe masura putintelor si un an mai bun! :)

Si bineinteles traditionalul deja "Spor la bureti!"
Dan Nicolae si Ilie
Galda de Jos, jud. Alba

ioana tudor

#5

La Multi ani pentru toti ciupercarii si toti romanii. Un An Mai Bun cu sanatate , fericire, belsug si bucurii.
Noua mea adresa de e-mail este : mailto:tudorvioana14@yahoo.co.uk">tudorvioana14@yahoo.co.uk

Felix

#6
La Multi Ani si sa aveti numai bucurie si ganduri bune !..si bineinteles ciuperci cat mai multe ;)
"Simplicity is the ultimate sophistication" -  Leonardo Da Vinci